// Koşullarımız

Koşullarımız

EXİM-PORT aracılığı ile dış ticaret yapmak isteyen firmaların, öncelikle web sitemizde yer alan firma bilgi formunu doldurarak tarafımıza göndermelerini rica ediyoruz. Bu aşamadan sonra merkezimizde yapılacak olan kısa bir araştırmanın ardından ilk fırsatta firma merkezinde tarafımızca ziyaret edilecektir. Bazı durumlarda talep konusu ürünleri üreten veya pazarlayan veya hizmet veren firmalara bizim tarafımızdan teklif götürülmekte ve alım talebi iletilmektedir. Yine bu durumlarda da firma bilgi formunun doldurulması gerekmektedir. Tüm gerekli kriterleri yerine getiren firmalar ile bir işbirliği ve gizlilik sözleşmesi yapılmaktadır.

Sözleşme yapılan firmalar ile sözleşme sonrası müşteri memnuniyeti ve ticari gizlilik prensipleri çerçevesinde meydana çıkabilecek sorunlar olması durumunda firma ile sözleşme sonlandırılarak alım veya satım işlemi gerçekleştirilmemektedir.

EXİM-PORT tüm ticari faaliyetlerinde öncelikli müşteri memnuniyeti kriterini göz önüne alır. Ürün kalitesi, teslim süresi, satış sonrası hizmet ve mahremiyet temel ticari kriterlerimizdir. Dış ticaret işlemlerinin sağlıklı yürümesi için bu konularda karşılıklı anlayış içinde özen gösterilmelidir.